logo

тел: +389 (0)77 / 710 038

Информации: olympictravelmk@gmail.com


Вила Лондон


Информации за понудата

Категорија: ЛЕТО 2022
Поткатегорија: Олимпик Бич

VILA LONDON

Вила Лондон се наоѓа на 400 метри (7 пешачење) одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса,wifi.


НАСКОРО!!!!!!ПОНУДИ - Резултати од пребарувањето

X

Ви се допаѓа нашата страна?

Кликнете LIKE!